Poziomy zajęć

Kurs wstępny

Kurs wstępny przygotowany jest dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z jogą prowadzoną wg metody B.K.S Iyengara. Kurs obejmuję 16 lekcji, podczas których nauczysz się techniki wykonywania asan, czyli ćwiczeń jogicznych; dowiesz się o ewentualnych przeciwwskazaniach do wykonywania niektórych pozycji oraz poznasz jak świadomie praktykować jogę w sposób dla siebie optymalny. Podczas każdej lekcji nauczyciel krok po kroku wytłumaczy w sposób klarowny i szczegółowy jak wykonać każdą pozycję. Kurs wstępny przygotowuje do praktyki na poziomie początkującym i do zajęć specjalistycznych.

Zajęcia początkujące

Zajęcia poczatkujące przeznaczone są dla osób, które ukończyły kurs wstępny, lub które regularnie praktykują jogę wg metody B.K.S Iyengara co najmniej od 3 miesięcy. Na zajęciach początkujących poznasz nowe asany i ich bardziej zaawansowane warianty. Poznasz też ich bardziej szczegółowe sposoby wykonywania. Tutaj dowiesz się jak stanąć na głowie w sposób bezpieczny.

Zajęcia średnio zaawansowane

Zajęcia średnio zaawansowane zalecane są dla osób, które czują się komfortowo podczas lekcji z poziomu początkującego, lub które praktykują jogę wg metody B.K.S Iyengara co najmniej od 6 miesięcy. Tutaj poznasz kolejne asany, nowe warianty poznanych już pozycji i bardziej zaawansowane sposoby ich wykonania. Nauczysz się też niektórych asan zaliczanych do sylabusa pozycji zaawansowanych.

Zajęcia specjalistyczne

Zajęcia specjalistyczne przeznaczone są dla osób, które ukończyły kurs wstępny, lub które regularnie praktykują jogę wg metody B.K.S Iyengara co najmniej od 3 miesięcy. Zajęcia dedykowane są konkretnym obszarom działania takim jak praca z obręczą barkową, z kręgosłupem, podczas menstruacji etc..