O nas

Gabinet jogi

Gabinet jogi to internetowa szkoła jogi oferująca lekcje na trzech poziomach zaawansowania. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez Agnieszkę Wolak – certyfikowaną nauczycielkę jogi wg metody B.K.S Iyengara. Metodę tę wyróżnia precyzja wykonywania pozycji jogi, czyli asan. Do praktyki używane są  pomoce, takie jak krzesło, pasek, koce, dzięki czemu każdy niezależnie od stanu psychofizycznego może praktykować i cieszyć się dobrodziejstwem jogi. Podczas każdej lekcji udzielane są dokładne instrukcje jak wykonać poszczególne asany, tak aby każdy mógł je praktykować w optymalny dla siebie sposób. Zapraszamy do wspólnej praktyki jogi w wygodnym dla Was czasie, miejscu i z dostosowaną do Waszego zapotrzebowania częstotliwością.

„Praktyka jogi jest naszą codzienną pasją, jej nauczanie wielkim przywilejem.”

Agnieszka Wolak

Dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S Iyengara w stopniu Level I. Członek Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Z wykształcenia specjalista ds. stosunków międzynarodowych, tancerka klasy mistrzowskiej tańca towarzyskiego. Regularną praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku, a trzy lata później poprowadziła swoje pierwsze zajęcia. Dziś praktyka i nauczanie jogi stały się dla niej sposobem na życie. Cały czas rozwija swoje kwalifikacje  biorąc udział w specjalistycznych warsztatach organizowanych dla nauczycieli.

„Stając na macie, poprzez precyzyjną pracę z ciałem i oddechem doświadczam radości istnienia w teraźniejszości niezmąconej przeszłością ani przyszłością. Moje ciało zdrowieje, umysł wycisza, a serce otwiera na  świat. Staję się szczęśliwszym i lepszym człowiekiem. Joga to wielki dar, który codziennie otrzymuję i chciałabym również z Wami nim się dzielić.”