O nas

Gabinet jogi

Gabinet jogi to szkoła jogi oferująca zajęcia stacjonarne na terenie Krakowa oraz on-line, na różnych poziomach zaawansowania. Wszystkie lekcje prowadzone są przez Agnieszkę Wolak – certyfikowaną nauczycielkę jogi wg metody B.K.S Iyengara. Metodę tę wyróżnia precyzja wykonywania pozycji jogi, czyli asan. Do praktyki używamy pomocy, dzięki czemu każdy niezależnie od stanu psychofizycznego może praktykować i cieszyć się dobrodziejstwem jogi. Podczas każdej lekcji udzielamy dokładnych instrukcji jak wykonać poszczególne asany, tak aby każdy mógł je praktykować w optymalny dla siebie sposób. Zapraszamy do wspólnej praktyki jogi w wygodnym dla Was czasie, miejscu i z dostosowaną do Waszego zapotrzebowania częstotliwością.

„Praktyka jogi jest naszą codzienną pasją, jej nauczanie wielkim przywilejem.”

Agnieszka Wolak

Dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S Iyengara w stopniu Level I. Członek Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Z wykształcenia specjalista ds. stosunków międzynarodowych, tancerka klasy mistrzowskiej tańca towarzyskiego. Regularną praktykę jogi rozpoczęła w 2010 roku, a trzy lata później poprowadziła swoje pierwsze zajęcia. Dziś praktyka i nauczanie jogi stały się dla niej sposobem na życie. Cały czas rozwija swoje kwalifikacje  biorąc udział w specjalistycznych warsztatach organizowanych dla nauczycieli.

„Stając na macie, poprzez precyzyjną pracę z ciałem i oddechem doświadczam radości istnienia w teraźniejszości niezmąconej przeszłością ani przyszłością. Moje ciało zdrowieje, umysł wycisza, a serce otwiera na  świat. Staję się szczęśliwszym i lepszym człowiekiem. Joga to wielki dar, który codziennie otrzymuję i chciałabym również z Wami nim się dzielić.”