Opublikowano Dodaj komentarz

50% zniżki na wszystkie zajęcia z kategorii “POZYCJE ODWRÓCONE, RELAKSY I PRANAYAMA

Wakacje to czas odpoczynku, regeneracji, zwolnienia…To złoty piasek, promienie słońca, bryza morska, pachnący las, szlachetne góry…To ekscytacja, przygoda i zabawa z przyjaciółmi…

Jednak nie każdemu życie pisze teraz takie scenariusze. Dla niektórych z nas to czas intensywnej pracy, to odbudowa własnej firmy, albo rozwój nowej, to szukanie pracy…To czas „złapania wiatru w żagle” po tych trudnych pandemicznych czasach , które wielu z nas dotkliwie dotknęły.

Jakkolwiek wygląda Wasza sytuacja zachęcamy do chwili odpoczynku i regeneracji. Czasem wystarczy po prostu zatrzymać się na chwilę i pobyć TU i TERAZ .

My zapraszamy Was na tydzień relaksów, pozycji odwróconych i pranayamy. Jesteśmy przekonani, że właśnie zajęcia o tej tematyce, pozwolą Wam odetchnąć na chwilę, zregenerować ciało i uspokoić umysł, niezależnie od Waszej sytuacji.

#promocja Przygotowaliśmy dla Was promocję w związku z tym – od jutra do końca tygodnia, wszystkie zajęcia z zakładki „POZYCJE ODWRÓCONE, RELAKSY I PRANAYMAMA” 50% taniej.

Odpoczywajcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.