Opublikowano Dodaj komentarz

Tydzień pozycji stojących

01-07.03.2021

W TYM TYGODNIU ZAPRASZYMY NA POZYCJE STOJĄCE

Kiedy zobaczyliśmy to zdjęcie od razu skojarzyło nam się z popularną maksymą „SKY IS THE LIMIT” – jedynie niebo jest granicą, w wolnym tłumaczeniu. Czy zgadzacie się z tym, że jeśli tylko chcemy to możemy osiągnąć wszystko czego pragniemy, czy raczej w inny sposób oceniacie swoje możliwości?

My postanowiliśmy podejść do tematu od drugiej strony. Czy zdarzało Wam się, że bardzo chcieliście coś zrobić, a jednak nawet nie podjęliście próby, bo uważaliście, że nie jesteście w stanie? Czy znajdowaliście mnóstwo racjonalnych powodów, dla których nie realizowaliście swoich marzeń, albo ktoś inny nie wierzył w Wasze możliwości?

W dzisiejszych czasach możemy zobaczyć mnóstwo materiałów prezentujących pięknie wykonane pozycje jogi – asany. Z jednej strony są one dla nas inspiracją, z drugiej strony czy nie przychodzi Wam na myśl, że to nie dla mnie, że to za trudne, że jestem zbyt/za mało taka czy taki….?

„NIE OD RAZU RZYM ZBUDOWANO”. Pamiętajcie, że nauczyciele, którzy wykonują pozycje jogi w sposób perfekcyjny zazwyczaj spędzili wiele lat praktykując uważnie i regularnie zanim osiągnęli to, co dla innych teraz jest inspiracją.

My też zaczynaliśmy „od zera” i pamiętamy jak to jest.  Podzieliliśmy nasze lekcje na 3 poziomy zaawansowania w związku z tym.  Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że jeśli będziemy regularnie praktykować przez dłuższy okres czasu, to efekty się same pojawią.

Ponadto, jak zapewne zauważyliście, w naszej szkole używamy pomocy podczas ćwiczeń, dzięki czemu, każdy niezależnie od stanu psychofizycznego może zacząć praktykować jogę i cieszyć się lepszym zdrowiem fizycznym i psychicznym.

Jeśli więc chcecie zacząć praktykę jogi lub pogłębiać swoje umiejętności, a do tej pory nie mieliście odwagi, to  odwiedźcie naszą szkołę! Niech „SKY IS THE LIMIT”.

DO ZOBACZENIA NA MACIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.